Popgrupa “LĀSĪTES” iegūst godalgotas vietas

06.12.2018.

No 2018. gada 23. novembra līdz 26. novembrim Rīgā notika 13. Starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “DEBUT PREMIUM 2018”. Konkurss notika uz vienas no prestižākajām un modernākajām skatuvēm Latvijā – Koncertzālē STUDIO 69.

Konkursantiem bija iespēja sevi parādīt dažādos žanros. Solisti, dueti, trio, grupas, ģimenes ansambļi, koru kolektīvi — vokālās mūzikas konkursā.

Popgrupa “Lāsītes”, uz konkursu devās 25. novembrī, pārstāvot Preiļu novada bērnu un jauniešu centru. Trīs vecuma grupās 1.–2.klase, 3.– 4.klase un 6.– 7.klase popgrupas sevi spilgti pieteica uz konkursa skatuves. Pārliecinoši sniedzot savus sagatavotos priekšnesumus, konkursā, sīvā konkurencē ar Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas u. c. valstu dalībniekiem, ieguva godalgotas vietas. Popgrupas “Lāsītes” 2.klašu grupa ieguva 2.vietu, 3.– 4.klašu grupa – 2. vietu un 5. – 6. klašu grupa 3.vietu.

Popgrupu “Lāsītes” jau vairāk kā 20 gadus vada skolotāja Daina Erte. Dziedošajiem bērniem ir iespēja dziedāt kopā ar populāriem mūziķiem, regulāri piedalās dažādos koncertos, un konkursos, gūstot labus rezultātus.

Ilze Atvara-Briška,
popgrupas “Lāsītes” dalībnieka Gustava māmiņa

Pēdējās izmaiņas: 06.12.2018.