Kārtējie panākumi Preiļu džudistiem

05.12.2018.

17. novembrī Igaunijas pilsētā Tartu notika Starptautiskais džudo turnīrs, kas pulcēja džudistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas. Sacensībās savus spēkus pārbaudīt devās arī Preiļu džudo kluba pārstāvji. Savā vecuma un svara grupā nepārspēta palika un 1. vietu turnīrā izcīnīja Sofija Gžibovska. Puišu konkurencē 3. vietā savā grupā ierindojās Arturs Valters, 5. vietu izcīnīja Ričards Smans un 7. vietā – Juris Vaivods. Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka turnīrs bija organizēts augstā līmenī, ar interesi jaunie sportisti vēroja profesionāļu sniegumus un guva pieredzi, piedaloties tik liela mēroga sacensībās.

1. decembrī preilieši devās uz Inčukalnu, kur norisinājās Starptautiskais džudo turnīrs “Gauja Guliver Cup 2018”. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Čehijas, Baltkrievijas un Krievijas. Preiļus turnīrā pārstāvēja un godalgoto 3. vietu savā vecuma grupā izcīnīja Iļja Volkovs, 5. vietās ierindojās Dāvids Verze un Dinārs Kančs.

Šīs sezonas pēdējais starts mūsu džudistiem paredzēts 15.-16.decembrī XVIII Starptautiskajā Ziemassvētku džudo turnīrā Alūksnē.

Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” aicina pieteikties bērnus un jauniešus, kuri vēlas trenēties džudo un attīstīt sevi. Interesenti tiek aicināti griezties pie džudo kluba trenera A. Sapegina, tālr. 26546518.