Pelēču pamatskola iesaistījusies projektā “Veselīgākas brokastis gudrākiem prātiem”

03.12.2018.

Pelēču pamatskolā ir iesācies kārtējais Erasmus+ projekts “Healthier breakfast, wiser minds (brewise) – Veselīgākas brokastis gudrākiem prātiem”. Šoreiz esam apvienojušās komandas no 5 valstīm – Spānijas, Portugāles, Polijas, Horvātijas un Latvijas.

Pirmā skolotāju tikšanās notika Spānijā – Granolleras pilsētā no 4. novembra līdz 10. novembrim. Braucienā piedalījās Pelēču pamatskolas direktors Guntars Ratenieks un skolotāja Silvija Rubine.

Pirmajā dienā iepazināmies ar Granolleras  skolu, katrai skolai bija iespēja iepazīstināt pārejos dalībniekus, rādot prezentācijas par savu valsti, novadu un skolu. Tikšanās mērķis: plānot kopīgo darbību un izvēlēties projekta logo, ko bija zīmējuši katras valsts skolēni.

Brauciena laikā apmeklējām un darbojāmies veselīga uztura centrā Fundacio Alicia, kur katram skolotājam bija iespēja ne tikai teorētiski apgūt zināšanas par veselīgu uzturu, bet arī pašiem aktīvi darboties veselīgas maltītes pagatavošanā.

Sakām paldies Spānijas skolotājai Deborai Boglio par jauko uzņemšanu un iespēju iepazīt arī Barselonas skaistākās vietas Gaudi arhitektūru.

Silvija Rubine,
Pelēču pamatskolas skolotāja

Pēdējās izmaiņas: 03.12.2018.