Preiļu džudistiem sezona iesākas veiksmīgi

05.10.2018.

Pēc vasaras brīvlaika jauno treniņu un sacensību sezonu atsācis Preiļu džudo klubs “Jaunība LV”, džudo treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka septembra mēnesī noritējušie čempionāti ir aizvadīti ar panākumiem – iegūtas godalgas un spodrināta sportistu meistarība.

15. septembrī Lietuvas pilsētā Kauņā norisinājās starptautiskais džudo turnīrs “Kaunas 2018”. Sacensības pulcēja vairāk kā 400 sportistus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Slovākijas un Vācijas. Preiļus turnīrā pārstāvēja un godalgoto 3. vietu sava vecuma grupā izcīnīja Iļja Volkovs.

29. septembrī Daugavpilī notika 3. Starptautiskais džudo turnīrs “Dinaburga kauss 2018”. Čempionātā sacentās ap 250 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Turnīrs noritēja piecās svara kategorijās 2004.–2010. gadā dzimušajiem sportistiem. Savās vecuma kategorijās augsto 2. vietu izcīnīja Roberts Gžibovskis, 3. vietu ieguva Arturs Valters, Iļja Lavrenovs, Iļja Volkovs un Dāvids Verze, savukārt 5. vietā ierindojās Mārcis Madelāns.

Apsveicam mūsu sportistus, treneri un vecākus ar veiksmīgu sezonas sākumu!

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.