Dienas centrā aizsāktas bērnu radošās darbnīcas

29.06.2018.

8. jūnijā Preiļu novada Labklājības pārvaldes (LP) Dienas centrs piepildījās jautrām bērnu čalām. Tika aizsāktas bērnu radošās darbnīcas vasarā. Jāsaka, darbnīcu apmeklējums bija tik liels, ka nācās draudzīgi sarīmēties ap galdu, lai varētu vadīt iepazīšanās nodarbību. Vārda pirmais burts katram bērnam izdevās interesants un atšķirīgs.

Nākamās nedēļas piektdienā bērni uzmeistaroja romantiskus lukturīšus. Kā daži atzina, tas būšot lielisks aksesuārs lauku mājās.

Sagaidot saulgriežu nedēļu, vainagu pīšanas darbnīcā, LP zāli apņēma neliela misticisma sajūta – pļavu dažādās puķes, zāles izdalīja reibinošu saldeni rūgtu smaržu; dzirkstošais kvass, Jāņu dienas pīrādziņi un meža zemenes mulsināja garšas kārpiņas; bērnu pirksti klusējot kustējās ritmā, radot krāšņu brīnumu. Meitenes un zēni bija lepni par izdarīto darbu – katram savs vainags, un pīšanas māksla apgūta. Paldies J. Puzakai un S. Prikulei par vainagu pīšanas apmācību un Līgo svētku ieskandināšanu LP Dienas centrā!

Jūnija noslēdzošajā nodarbībā, bērni uzbūra vasaru burkā. Taureņi un ziedu motīvi izdaiļoja stikla tilpni, piešķirot tai vasarīgu dvēseli.

Paldies aktīvajiem jauniešiem un viņu vecākiem, par dalību bērnu radošajās darbnīcās.

Jūlijā baudām sauli, 10. augustā plkst. 10.00 tiekamies atkal!

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja, LP

Pēdējās izmaiņas: 29.06.2018.