Aicinām izteikt viedokli par atļauju organizēt azartspēles – spēļu zāles un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršana Rīgas ielā 4d, Preiļos, Preiļu novadā

02.07.2018.

No 2018. gada 2. jūlija līdz 2018. gada 1. augustam Preiļu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties publiskajā apspriešanā par azartspēļu organizēšanu Preiļu novadā.

Izskatot iesniegumu par azartspēļu organizēšanas iespēju Rīgas ielā 4D, Preiļos, Preiļu novada dome vēlas noskaidrot, vai šādā gadījumā azartspēļu organizēšana konkrētajā adresē neradīs būtisku iedzīvotāju interešu aizskārumu.

Apzinoties sabiedrības atšķirīgo attieksmi pret azartspēlēm un azartspēļu negatīvo ietekmi, pašvaldība vēlas līdzsvarot to personu intereses, kuri piedāvā azartspēļu pakalpojumus un apzināti tos izmanto, ar tās sabiedrības daļas interesēm, kurai šādi pakalpojumi nav pieņemami un ir viņu intereses aizskaroši.

Lai nodrošinātu iedzīvotāju līdzdalību īpaši svarīgu vietējās nozīmes jautājumu izlemšanā, pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu.

Aptaujas anketa ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Aptaujas anketa pieejama te: Veidlapa, anketas drukātā veidā ir pieejamas Preiļu novada domē un Preiļu Galvenajā bibliotēkā.

Aizpildītās anketas iesniedzamas Preiļu novada domes Apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā.

Pateicamies par piedalīšanos aptaujā!

Pēdējās izmaiņas: 02.07.2018.