Uzvara Liepājā

22.06.2018.

Kamēr 1.lLgas čempionātā pārtraukums, tas nenozīmē, ka futbolisti atpūšas. Pilnā sparā rit Latvijas Kausa izcīņa, kur pēdējos gados Preiļu BJSS komanda allaž ir aizkļuvusi līdz stadijai, kad Preiļos varam mēroties spēkiem ar kādu no Virslīgas komandām. Tas ir viens no šīs sezonas komandas uzdevumiem. Un pirmais solis šajā virzienā sperts – Kausa izcīņas 1/32 Finālā 17.jūnijā Liepājā esam pārspējuši FK Karosta ar 3:1. Pretinieks visnotaļ cienījams gan uzvārdu ziņā (Oskars Kļava, Māris Verpakovskis), gan snieguma ziņā (pašreizējais Latvijas 2.Līgas čempionāta Kurzemes/Zemgales grupas līderis).

Jau 7.minūtē nokļūstam iedzinējos un 1.puslaika pirmo pusi “meklējam”savu spēli. Tiek veiktas izmaiņas spēlētāju izvietojumā un “spēle aizgāja”. Izpildījām diezgan daudz sitienu pa vārtiem, taču kliboja precizitāte. Otrajā puslaikā esam daudz aktīvāki, ir jūtams pārsvars laukuma malās, tāpat var redzēt, ka laukuma saimnieki ātrumā netiek līdzi mūsu spēlētājiem un tas rezultējas vārtu guvumos – Miks Babris 66′, Kristaps Upenieks 83′, Renārs Pastars 88′.

1/16 Finālā Preiļos uzņemsim mūsu kolēģus no 1.Līgas – FK Staiceles Bebri. Spēle notiks svētdien, 1.jūlijā 16.00 Preiļu BJSS stadionā.

Pēdējās izmaiņas: 22.06.2018.