Preiļu zēni palīdz kaldināt daugavpiliešu panākumus hokejā

06.06.2018.

Noslēdzies Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā U16 grupā (2002-2003. gadā dzimušie jaunieši). Daugavpils Bērnu un jauniešu sporta skolas komandas panākumus čempionātā palīdzēja kaldināt arī trīs jaunie sportisti no Preiļiem – 2003. gadā dzimušie Ivo Haritonovs un Mikus Noviks, kā arī Edvards Vaivods.

Mikus tēvs Ainis Noviks, kurš kopā ar abu pārējo puiku vecākiem atbalsta jaunos hokejistus un rūpējas par zēnu regulāru nokļūšanu uz treniņiem, pastāstīja, ka Daugavpils Bērnu un jauniešu sporta skolas komanda čempionātā iekļuva “play-off” (izslēgšanas spēlēs), tika līdz čempionāta finālam un tikai ar nedaudz punktiem piekāpās komandai “Mārupe”, iegūstot 2. vietu starp 17 komandām.

Čempionāta statistika parādīja, ka preilieši – komandas uzbrucēji Ivo Haritonovs un Mikus Noviks – ir labākie spēlētāji starp 2003. gadā dzimušajiem čempionāta dalībniekiem savā komandā. Ivo kontā – 32 spēles, 14 gūti vārti, 20 piespēles, kopsummā iegūti 34 punkti. Mikus aizvadījis 32 spēles, gūstot 16 vārtus, jaunieša kontā 17 piespēles un kopsummā – 33 punkti. Savukārt stabilais komandas aizsargs Edvards Vaivods aizvadīja 28 spēles, veicot 5 piespēles un gūstot 5 punktus.

Tik labus panākumus Daugavpils Bērnu un jauniešu sporta skolas hokejisti ir guvuši pirmo reizi piecpadsmit gadu laikā, kas sniedz lielu gandarījumu arī preiliešiem, viešot cerības uz vēl augstākiem rezultātiem nākotnē.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.