„Pasaciņa” bērnu rotaļu laukumos uzstāda jaunus rotaļu elementus

22.05.2018.

Preiļu pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” paši mazākie audzēkņi būs vēl priecīgāki par ikdienas rotaļām un pastaigām pagalmā, jo maija mēnesī bērnudārza piecos rotaļu laukumiņos uzstādīti jauni rotaļu laukuma elementi.

Bērnudārza vadītāja Dace Verbicka paskaidroja, ka ar Preiļu novada domes atbalstu mazuļiem būs iespēja spēlēties jaunās un krāšņās rotaļu iekārtās. „Šogad uzsākām rotaļu laukumiņu elementu atjaunošanu pašiem mazākajiem, ierīkojot pa trīs jauniem rotaļu elementiem visās piecās silītes grupiņās („Sprīdīši”, „Cāļuki”, „Knīpas un knauķi” – Celtnieku ielā 10 A, „Zīļuki” un „Zvaniņi” – Mehanizatoru ielā 4).”

Pirms elementu uzstādīšanas grupu audzinātājas kopā ar vecākiem izvēlējās atbilstošākos un tīkamākos inventārus, kā rezultātā SIA „GoPlay” rotaļu laukumos uzstādīja divas atsperšūpoles „Cālis”, divas mašīnītes ar slīdkalniņu, trīs galdiņus ar krēsliem „Mušmire”, trīs vilcieniņus ar slīdkalniņu, divus bērnu soliņus ar galdiņu „Gliemezis”, vienu atsperšūpoli „Zivtiņa” un divas atsperšūpoles „Putniņš”. Rotaļu elementu izmaksas sastādīja 11894,30 eiro, savukārt uzstādīšana – 1636,25 eiro.

Informējam vecākus, ka arī turpmākajos gados pakāpeniski tiks atjaunoti visi pārējie bērnu rotaļu laukumiņi, lai visas astoņpadsmit bērnudārza grupiņas uzturētos pilnvērtīgā un interesantā rotaļu ārtelpā, pilnveidojot savas fiziskās, emocionālās un sociālās spējas.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.