Preilieši startē Latvijas komandu čempionātā galda tenisā

12.05.2018.

12. – 13. maijā Rīgā noslēdzās Latvijas Republikas 2017. – 2018. gada sezonas komandu čempionāts galda tenisā. Piekto gadu čempionāta spēles tiek izspēlētas četrās kārtās dažādās Latvijas pilsētās, šogad tenisisti sabraukumus aizvadīja Kuldīgā, Aizkrauklē, Alojā un Rīgā. Sacensības norisinājās divos apļos, sešās līgās vīriešiem (augstākā vīrieši, 1., 2., 3. līga, 1. un 2. Tautas līga) un vienā sievietēm (augstākā sievietes).

Preiļu novada galda tenisa menedžeris un čempionāta dalībnieks Voldemārs Limans pastāstīja, ka starp valsts labākajiem galda spēles lietpratējiem čempionātā savus spēkus veiksmīgi pārbaudīja arī Preiļu novada sportisti.

Komanda “Preiļi 1” pēc aizvadītiem diviem apļiem pārliecinoši ierindojās labāko virsotnē, tad pusfinālā uzvarēja Dobeli ar rezultātu 4:2, finālā pārspēja Kuldīgu ar rezultātu 4:1 un pēc playoff čempionātā izcīnīja godalgoto 1. vietu 2. līgā. Komandas sastāvā spēlēja jaunie Preiļu galda tenisisti – Ainārs Mūrnieks, Deniss Vasiļjevs, Aleksandrs Pahomovs un Raimonds Mūrnieks.

Komanda “Preiļi 2” čempionātā startēja 1. Tautas līgā, izcīnot 5. vietu. Komandā spēlēja – Voldemārs Limans, Viktors Martinovs un Kristaps Limanis.

Sieviešu konkurencē ar pirmo numuru komandā “Latgale” startēja preiliete Diāna Afanasjeva. Jaunietes, kas pārstāvēja Preiļus, Jēkabpili un Rēzeknes novadu, sīvā cīņā par bronzu zaudēja pieredzējušām spēlētājām no Jūrmalas.

Apsveicam sportistus ar augstajiem sasniegumiem valsts mērogā!

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

1. rindā no kreisās – Ainārs Mūrnieks, Deniss Vasiļjevs
2. rindā no kreisās – Aleksandrs Pahomovs, Raimonds Mūrnieks

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.