Vecāku skolas 8.nodarbība

16.05.2018.

Pamatskola “Preiļu Brīvā skola” un Biedrība “Preiļi izglītotai Latvijai” aicina ikvienu vecāku, topošo vecāku, vecvecāku, interesentu tikties Vecāku skolā, lai kopā mēģinātu rast atbildes uz dažādiem jautājumiem, kuri rodas audzinot bērnus!

Aicināti visi ieinteresētie! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

VECĀKU SKOLA Nr.8

Kad? – 16.maijā (trešdien) pl. 18:30 – 20:00

Tēma – Motivācija

Kāda motivācija ir man? Kāda tā ir maniem bērniem? Kas virza cilvēkus darboties? Kas virza manus bērnus mācīties? Cik svarīga ir iekšējā motivācija? un Vai atzīme ir pozitīvs motivators? Kā tad ir?

Kur? – VID ēkas 4.stāvā (ieeja no sētas puses)

Aicināti visi ieinteresētie! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Vecāku skolas nodarbības vada: Preiļu Brīvās skolas direktore Ilona Indriksone

Līdz šim Vecāku skolā nr.7 pētījām un ieskatījāmies valodas attīstības prasmes bērniem.
Līdz šim Vecāku skolā nr.6 pētījām un ieskatījāmies nākotnes profesijām un nepieciešamajās prasmēm.
Vecāku skolā nr.5 sadarbībā ar BJSS esam tikušies ar Kasparu Vendeli un uzzinājuši kā uzlauzt sevi, lai uzlabotu ikdienu – biohakera ikdienas triki, rīki un paņēmieni.
Vecāku skolā nr.4 apskatījām ritma, brīvības un visatļautības, paklausības un robežu noteikšanu un veidošanu. ritmu, brīvību un visatļautību, paklausību un robežām
Vecāku skolā nr.3 ieguvām edarbīgus instrumentus un praktiskas metodes, lai ikdiena kopā ar bērniem ir saprotama un patīkama. Runājām par 3 lietām, kas ir katra cilvēka virzītājspēki, un tajā pašā laikā vislielākās “galvas sāpes” vecākiem.
Vecāku skolā nr.2 apskatījām temperamentu. Bērns mūsu dzīvē ienāk kā dāvana, kuru iepazīstot mums atklājas dažādi pārsteigumi. Viens no šādiem pārsteigumiem ir bērniņa temperaments, un tā būtība saistīta ar iedzimtajām īpašībām. Temperaments nenosaka, KO mēs darām, bet gan KĀ mēs darām. 
Vecāku skolā nr.1 runājām par bērna ienākšanu pasaulē, pirmajiem gadiem, lomām un nozīmīgumu. Bērna augšana un attīstība kopumā ir stresa pilns uzdevums ikvienam vecākam. Un katrs ir bijis situācijā, kad nolaižas rokas un nevar saprast, ko un kā darīt, lai visi ģimenē justos priecīgi un apmierināti. Tā ir dzīve, un mēs visi esam šajos procesos iesaistīti. Vecāku skolā runājām par šo procesu vadīšanu un apzināšanos. 

Pēdējās izmaiņas: 16.05.2018.