Preilieši uzrāda augstus rezultātus starptautiskajā džudo turnīrā

05.05.2018.

5. un 6. maijā Preiļu džudisti piedalījās VII starptautiskajā kyodai džudo turnīrā Rīgā – vērienīgākajā bērnu un jauniešu džudo turnīrā Baltijas valstīs. Turnīrs pulcēja aptuveni 1200 sportistus no 15 valstīm.

Sacensības apliecināja, ka jauno džudistu treniņos pieliktās pūles nav bijušas veltīgas un tās vainagojās ar panākumiem. Savā vecuma grupā sīvā konkurencē preilietis Roberts Gžibovskis tika nepārspēts un mājās pārbrauca ar zelta medaļu, savukārt Iļja Volkovs un Arturs Valters savās vecuma grupās izcīnīja augstās otrās vietas.

Treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka turnīrs bija labi organizēts un smags sportistiem, jo tajā piedalījās augsta līmeņa sportisti no Austrijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bosnijas un Hercegovinas, Grieķijas, Igaunijas, Izraēlas, Kirgīzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Ukrainas, Vācijas, vairākus Krievijas klubus pārstāvēja valsts izlases līmeņa kadeti.

Preiļu džudo klubs “Jaunība LV” aicina pieteikties bērnus un jauniešus, kuri vēlas trenēties džudo un attīstīt sevi. Interesenti tiek aicināti griezties pie džudo kluba trenera Alekseja Sapegina personīgi vai zvanīt pa tālr. 26546518.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.