Zināmi visi ZZ Čempionāta 2018 finālisti – sacensības turpinās 540 klašu starpā!

09.05.2018.

Pārvarot Zelta Zivtiņas Čempionāta (ZZČ) mājasdarbu un pusfinālu posmu, līdz 12.sezonas finālam nonāca 540 Latvijas atraktīvākās, erudītākās, radošākās un saliedētākās klases. 5.-12. klašu skolēnu komandas satiksies ZZ Čempionāta lielajā finālā jau 24.-26. maijā sporta kompleksā “333”, kur sacentīsies par vērtīgām balvām un ZZČ ceļojošo kausu. Ar pilnu finālistu sarakstu var iepazīties ZZ Čempionāta mājaslapā: https://ej.uz/ZZC2018Finalisti

Baltijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts šogad uzņem trīsreiz vairāk finālistu – 180 komandas katrā vecumu grupā. Fināla sacensības risināsies starp 5.-6., 7.-9. un 10.-12. klašu grupām, vidusskolēniem pretendējot ne vien uz Latvijas labākās klases titulu un ZZČ kausu, bet arī uz ceļojumu uz Berlīni, Amsterdamu un Parīzes Disnejlendu. Savukārt pirmās vietas ieguvēji 5.-6., 7.-9. klašu grupās tiks katrs pie sava sportiskā riteņa. Otrajām vietām dāvināsim viedierīces visai klasei, savukārt bronzas ieguvēji nopelnīs vienas dienas piedzīvojumu sporta kompleksā “333” ar ūdens un auto izpriecām. Šajā sezonā ieviesīsim arī jaunu tradīciju – ZZ Čempionāta partneris “Sadales tīkls” apbalvos arī ceturtās vietas ieguvējus, balvā pasniedzot kādu gadžetu spilgtiem vasaras piedzīvojumiem.

Kas tad sagaida ZZ Čempionāta 2018 finālistus? Bez jaunās norises vietas un trīsreiz lielāka finālistu skaita, ZZ Čempionāts šogad sarūpējis arī daudz pārsteigumu un ļaus piedzīvot visnotaļ spilgtas emocijas. Gūstot iespaidus no sporta kompleksa “333” atmosfēras,  finālistiem sarūpētas gan ūdens, gan sauszemes, gan gaisa aktivitātes.  Dalībnieki varēs izmēģināt savas spējas uz lieliem komandas supiem, izbaudīt ātrumu, braucot ar kartingiem īstajā sacīkšu trasē, iekarot kāpšanas torņa virsotnes un, protams, likt lietā arī savu erudīciju un zināšanas.

Kā jau ierasts, paralēli galvenajām sacensībām ZZ Čempionāta dalībnieki varēs iesaistīties arī dažādās papildu aktivitātēs un nopelnīt patīkamas pārsteigumu balvas. Tā, piemēram, ķīmijas un fizikas eksperimentus  demonstrēs “Fizmix” un mūsu viesi no Igaunijas “AHHAA zinātnes centrs”. Savukārt “APAC Dronu skola” piedāvās skolēniem pašiem lidināt dronus. RSU sacensību dalībniekiem rādīs, kas ir darbs radio un ļaus pašiem kļūt par radio DJ, bet “Lion” pārbaudīs komandu erudīciju un spēju saražot elektrību izlaušanās spēlē. ZZ Čempionāta papildu aktivitātes nodrošinās arī “SEB banka”, “Samsung”, “Rasēns”, “Sadales tīkls”, “Papardes zieds”, spēļu galvenais organizators “Tele2”, kā arī daudzi citi. Sacensību noslēgumā dalībniekus priecēs populārā grupa “Bermudu Divstūris”.

 Jāpiebilst, ka ZZ Čempionāta finālā katru dienu startēs viena vecumu grupa:

  • 24. maijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00:  ZZ Čempionāta fināls 5.-6. klašu grupā
  • 25. maijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00:  ZZ Čempionāta fināls 7.-9. klašu grupā
  • 26. maijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00:  ZZ Čempionāta fināls 10.-12. klašu grupā

Rīkot ZZ Čempionāta 12. sezonas finālu galvenajam tā organizatoram un ilggadējam atbalstītājam mobilo sakaru operatoram “Tele2” palīdzēs Ropažu novada pašvaldība un sporta komplekss “333”.

Plašāka informācija:
Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: julija.vasiljeva@zzcempionats.lv
Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.05.2018.