Preiļos noskaidroti Latgales atklātā individuālā čempionāta galda tenisā uzvarētāji

29.04.2018.

29. aprīlī noslēdzies šī gada Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, kurš tiek rīkots ar mērķi popularizēt galda tenisa spēli, dodot iespēju Latgales tenisistiem sacensties ar citu Latvijas novadu un pilsētu, kā arī ārvalstu sportistiem.

Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limans pastāstīja, ka tradicionāli čempionāts norisinās trijās kārtās, tenisistiem ikreiz tiekoties Preiļos. Šogad čempionāts trijās kārtās pulcējis 50 sportistus no Preiļiem, Daugavpils, Rēzeknes, Līvāniem, Krāslavas, Jēkabpils, Aglonas, Aiviekstes, Rīgas. Ikgadēji uz čempionātu ierodas tenisisti no Lietuvas, šogad teritorijas mērogs ir audzis, un sacensības kuplināja jauni tenisisti no Paņevežiem (Lietuvā).

Noslēdzošajā trešajā kārtā tika nosaukti un godināti turnīra veiksmīgākie sportisti. Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja lietuvietis Osvaldas Juodelis, augsto otro vietu ieguva preilietis Ainārs Mūrnieks, bronzas kausa īpašnieks – Valdemaras Lapinskas (Lietuva).

Latgales čempiona tituli tika izcīnīti arī trīs veterānu grupās. Kopvērtējumā grupā 40 un vecāki – 1. vietā ierindojās Arūnas Petruškevičius (Lietuva), otrajā pozīcijā Juris Zeltiņš (Rēzeknes novads), trešais labākais – mājinieks Egīls Stikāns. Grupā 50 + Jurijs Šmagra (Daugavpils) ierindojās kā labākais, uzreiz pēc viņa jēkabpilietis Aivars Kokins un trešajā pozīcijā Vitālijs Skribiņš no Daugavpils. Grupā 60 un vecāki par labāko tika saukts rēzeknietis Andrejs Rešetņikovs, aiz viņa attiecīgi Pāvels Koņuhovs (Līvāni) un Jevgēnijs Gorjačko (Aglona).

Sieviešu konkurencē par labāko tika apbalvota lietuviete Almina Saibutyte, aiz viņas Sniegena Lapinske (Lietuva) un augsti godalgotā trešā vieta – daugavpilietei Verai Gurtajutei.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 29.04.2018.