Maruta Plivda tiekas ar Utenas rajona pašvaldības vadību

26.04.2018.

26. aprīlī Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda Utenā (Lietuva) tikās ar Utenas rajona pašvaldības priekšsēdētāju Alvidas Katinas (Alvydas Katinas), Utenas rajona pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku Vidmantas Valinčius, pašvaldības administrācijas vadītāja vietnieci Zitu Ringelevičieni un sabiedrisko attiecību speciālisti Lolitu Kaminskieni.

Tikšanās laikā abu pašvaldību vadītāji pārrunāja aktuālus jautājumus par kopīgi realizējamajiem pārrobežu projektiem, kā arī pašreizējās un turpmākās sadarbības iespējas tūrisma, uzņēmējdarbības un kultūras jomās. Piedaloties Utenas pašvaldības vairākiem pārstāvjiem, notika pieredzes apmaiņa arī pašvaldības vadības darba jautājumos.

Vizītes noslēgumā abu pašvaldību vadītāji apmainījās ar Utenai un Preiļiem raksturīgām nesen izdotām grāmatām.

Sadarbībā ar Utenas rajona pašvaldību Preiļu novada dome iepriekšējos gados jau realizējusi vairākus pārrobežu projektus kultūras, tūrisma, sociālās vides stiprināšanas un veselīga dzīvesveida veicināšanas jomās. Arī šobrīd apstiprinājumu gaida nākamais iesniegtais projekts “19.gs. mantojuma saglabāšana un ilgtspējīga veicināšana Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu teritorijā” Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu programmas ietvaros.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.