Preilieši gūst panākumus džudo turnīros

26.04.2018.

10. martā Jelgavā tika aizvadītas Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes “Džudo olimpiskās cerības”. Sacensībās piedalījās džudo klubi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Preilietis Iļja Volkovs savā vecuma grupā (U-12) tika nepārspēts un mājās atgriezās ar zelta medaļu.

No 31. marta līdz 1. aprīlim divi Preiļu džudisti Jūrmalā piedalījās VII Starptautiskajā džudo turnīrā “YOUNG STARS JURMALA 2018”. Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka sacensībās piedalījās 72 komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Norvēģijas, Horvātijas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Kirgizstānas un Ukrainas. Spēcīgajā 560 dalībnieku konkurencē mūsējie puiši ir pierādījuši savu varēšanu un izcīnījuši uzvaras – Iļja Volkovs (U-12) un Juris Vaivods (U-18) savās vecuma grupās ir piektie labākie.

Savukārt 21. aprīlī Rēzeknē notika džudo kluba “Dinamo LAT” organizēts IX starptautiskais “Dinamo džudo talantu kauss 2018”, kas tika organizēts ar mērķi popularizēt džudo cīņu Latgales novadā, iesaistīt bērnus un jauniešus džudo nodarbībās, kā arī popularizēt Dinamo kustību Latvijā. Turnīrs pulcēja 332 dalībniekus no četrām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensībās augsto 2. vietu savā vecuma un svara kategorijā izcīnīja Iļja Volkovs un Arturs Valters, 3. vietā ierindojās Ričards Smans un Markuss Bartulis, 5. vieta – Dāvidam Verzem un Iļjam Lavrenovam.

Līdz vasaras sezonai džudistiem priekšā vēl daži mači, tāpēc novēlēsim sportistiem veiksmi un izturību!

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Attēlā no kreisās: Arturs Valters un Iļja Volkovs Rēzeknē

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.