Preiļos aizvadītas Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā

14.04.2018.

14. un 15. aprīlī Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā vecākajā (“A”) grupā (2000. gadā dzimuši un jaunāki). Pirmajā sacensību dienā noritēja atlases sacensības vienspēlēs jaunietēm un jauniešiem, savukārt 15. aprīlī tika aizvadīti vienspēļu un dubultspēļu pusfināla un fināla posmi, kā arī jauktās dubultspēles.

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pastāstīja, ka čempionāts uz Preiļiem pulcējis 13 meitenes un 21 zēnu, kas pārstāvēja plašu diapazonu, sākot no vēju pilsētas Liepājas līdz pat Latgales sirdij Rēzeknei. Liels gandarījums ir par preiliešu teicamajiem rezultātiem –  Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas galda tenisa nodaļas trenera Anatolija Isajeva audzēkņi ir pārspējuši gados vecākos sāncenšus un apliecinājuši meistarīgu galda tenisa spēli.

Noslēdzoties sacensībām, individuālajā vērtējumā meiteņu konkurencē par šī gada valsts čempioni kļuva mājiniece Diāna Afanasjeva, sudraba medaļu izcīnīja Viktorija Poriņa no Kuldīgas, bronza – jēkabpilietei Valērijai Naumovai un liepājniecei Sanijai Kibelko.

Individuālajā vērtējumā zēnu konkurencē pirmo/otro vietu dalīja liepājnieki Eduards Spāģis un Markuss Ozols, trešā vietā preilieši – Aleksandrs Pahomovs un Deniss Vasiļjevs.

Dubultspēlēs meiteņu spēlē pārliecinoša uzvara Diānai Afanasjevai (Preiļu BJSS) un Viktorijai Poriņai (Kuldīgas SS), otrajā vietā ierindojās Aurika Pučkovska (GTK “Namejs”) ar Viktoriju Prohorovu (BJC „Laimīte”), trešajā vietā jēkabpilietes Valērija Naumova / Elizabete Vaidere un Valērija Mihailova (Preiļu BJSS) / Sanija Kibelko (Liepājas KSS).

Dubultspēlēs zēniem nepārspēti kļuva Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS) un Markuss Sīlis (Kuldīgas SS), sudraba medaļas liepājniekiem Eduardam Spāģim un Markusam Ozolam, 3. vieta Pēteris Ēriks Sudrabiņš (GTK “Namejs”) / Maksims Lisovs (BJC „Laimīte”) un preiliešiem Aleksandram Pahomovam un Raimondam Mūrniekam.

Jauktās dubultspēlēs stiprākie izrādījās Valērija Naumova (Jēkabpils) / Deniss Vasiļjevs (Preiļi), aiz sevis atstājot kuldīdzniekus Viktoriju Poriņu un Markusu Sīli, trešie labākie – rēzeknieši Linda Laduse un Haralds Fjodorovs un preilieši – Diāna Afanasjeva un Aleksandrs Pahomovs.

Meistarsacīkšu uzvarētājus vienspēlēs un dubultspēlēs apbalvoja ar diplomiem, medaļām un piemiņas balvām, savukārt otro un trešo-ceturto vietu ieguvējus ar diplomiem un medaļām.

Apsveicam Preiļu sportistus ar uzvarām un lai veiksme pavada arī turpmāk!

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2018.