Uzmanību! Pārcelts MTB sacensību „Preiļupes līkloči – 2018” datums!

21.04.2018.

21. aprīļa paziņojums:

Pārcelts MTB sacensību „Preiļupes līkloči – 2018” datums!

Ar nožēlu man jāpaziņo nepatīkama ziņa velodraugiem, kuri 30. aprīlī bija ieplānojuši piedalīties MTB riteņbraukšanas sacensībās „Preiļupes līkloči – 2018”. Sacensības tiek pārceltas uz septembra nogali. Ja vēl nedēļu atpakaļ situācija rādījās rožainos toņos – mums ļāva izmantot Preiļi – Aglona šoseju līdz Litavnieku sādžas pagriezienam (ceļš, kur visi riteņbraucēji finišējot atgriezās uz Preiļi – Aglona šosejas ), tad šonedēļ situācija krasi mainījās (noņemta puse ceļa ar asfalta segumu) un pārvietošanās, lai nokļūtu trasē pa šo šoseju ir liegta. Pa tā saukto Gailīšu ceļu 2 – 3 km garumā nav nekādu pat taciņu, lai tiktu uz trases, bet pārvērst šīs sacensības par šosejas „gonku” nebija vēlēšanās.

Tāpēc sacensību rīkotājiem nācās pieņemt nepopulāru lēmumu – pārcelt šīs sacensības uz vēlāku laiku, cerot, ka septembra beigās situācija atļaujas saņemšanai būs mainījusies un „Preiļupes līkločos” tiksimies zelta rudens noskaņās.

Atvainojos visiem, kuriem sagādājām vilšanos un neērtības ar sacensību pārcelšanu un ceru, ka tas neatturēs Jūs trasē tikties pie mums septembra nogalē! Lai labi ripo šosezon MTB startos!

L.Valdonis,
Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators, sacensību galvenais tiesnesis


 

Aktīvākā skrējēju saimes daļa ar nepacietību gaida 14. aprīlī, kad Preiļos startēs „Cīruļputenis – 2018”, bet, lai velodraugi, kuriem kā izaicinājums piedalīties MTB riteņbraukšanas sacensībās kalpoja dalība „Preiļupes līkločos”, varu paziņot, ka par datumu, kad notiks MTB sacensības „Preiļupes līkloči – 2018”, izvēlēts 30.aprīlis.

Arī tie, kuri savieno gan skriešanas, gan riteņbraukšanas aktivitātes, varēs 29. aprīlī uzskriet Skrien Latvija Daugavpils pusmaratona dažādajās distancēs un nākošā dienā uzmīt pedāļus Preiļos.

Drīz informatīvajā telpā parādīsies sacensību nolikums, bet pagaidām notiek mazie saskaņošanas darbi ar iespējamajiem atbalstītājiem un cerot, ka MTB trase vairs neuzliks tik smagus pārbaudījumus braucējiem kā pagājušajā gadā, uz tikšanos Preiļu parkā 30.aprīlī!

Nolikums (DOC)

Reģistrācija

L.Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis, Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.