ARĪ ŠOGAD – STĀSTU KONKURSS “MŪSU KLASES AUDZINĀTĀJS”

27.03.2018.

Lai popularizētu klases audzinātāja darbu, Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs arī šogad – pašus mazākos, visticamāk, ar vecāku atbalstu, lielākos skolēnus pašus pēc savas brīvas gribas – aicinām rakstīt stāstu “MŪSU KLASES AUDZINĀTĀJS”.

Tas ir stāsts par to, cik svarīgi ir, lai kopā ar klasi priekos, bēdās un visos citos notikumos līdzi dzīvotu klases audzinātājs. Kā nekā “klase ir klases audzinātāja spogulis vai otrādi”. Aicinām aprakstīt notikumus vai situācijas, kuras visspilgtāk raksturo klasi un klases audzinātāju ikdienā, klases tradīcijas un citus svarīgus faktus.

Konkursa darbus – stāstu, kopbildi un pieteikuma veidlapas – iesniegt 2018.gada 14.maijā no plkst.9.00 līdz 18.00 Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā (Kooperatīva ielā 6, Preiļos, 4.stāvā).

Nolikums (PDF) un pieteikuma veidlapas (DOC).

Stāstu konkurss “Mūsu klases audzinātājs” tiek rīkots kopš 2016.gada. Šo divu gadu laikā esam saņēmuši 38 sirsnīgus stāstus, kas vēstīja, ka Preiļu novada un Vārkavas novada izglītības skolās ir izcili klases audzinātāji. Titulu “Klases audzinātājs 2017” ieguva Jānis Ondzuls, Inita Pokšāne un Lolita Adamoviča  (Preiļu 1.pamatskola). Titulu “Klases audzinātājs 2016” – Helēna Ērgle (Vārkavas vidusskola), Lilija Upeniece (Salas pamatskola) un Silvija Kivko (Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija).

Nominācija “Klases audzinātājs” ir ikgadējs skolotāju kā klases audzinātāju profesionālās meistarības apliecinājums, kas apliecina to, cik daudz ir patiesi izcilu skolotāju – klases audzinātāju.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktori Aiju Cauni, tālrunis 29221574, e-pasts: aija.caune@preili.lv.

Aija Caune
29221574

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.