Preiļu Galvenajā bibliotēka aicina uz “Digitālā nedēļas 2018” pasākumiem

19.03.2018.

No 19. līdz 23. martam Preiļu Galvenā bibliotēkā norisinās “Digitālās nedēļas 2018” pasākumi ar mērķi aicināt sabiedrību pilnveidot savas digitālās prasmes, kā arī izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus.

20. martā plkst. 10.00 Preiļu Galvenā bibliotēka ikvienu interesentu aicina kopīgi noskatīties vienu no tiešraidēm “Drošība un pārliecība digitālajā vidē” no Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centra. Pārējām tiešraidēm var sekot līdzi vietnē http://eprasmes.lv/tiesraides /.  22. martā plkst. 10.00 AS “SEB bankas” pārstāvis vadīs semināru iedzīvotājiem par internetbankas lietošanu, savukārt plkst. 13.00 galvenā bibliotekāre Marianna Jeļisejeva iepazīstinās ar bibliotēkā pieejamajām novadpētniecības datu bāzēm un resursiem. 23. martā plkst. 9.30 interesenti aicināti uz informatīvu semināru “Letonika.lv — ceļvedis Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā”.

“Digitālās nedēļas 2018” laikā Preiļu Galvenajā bibliotēkā noris aktivitātes skolēniem “Esi gudrs, rūpējies par savu drošību internetā!” un “Vēl tuvāk Latvijai”, kuru laikā skolēni tiks informēti par drošību un savām tiesībām un pienākumiem internetā, kā piedalīsies informācijas meklēšanas konkursā par Latviju.  

Preiļu reģiona bibliotēku “Digitālās nedēļas 2018” pasākumu plāns pieejams Preiļu Galvenās bibliotēkas vietnē www.preilubiblioteka.lv. Aicinām sekot līdzi informācijai un piedalīties!

Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Vairāk informācijas vietnē: http://eprasmes.lv/

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.