Bezmaksas latviešu valodas kursi Preiļos

16.03.2018.

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” turpina kursantu uzņemšanu Sabiedrības Integrācijas Fonda atbalstītajos latviešu valodas apguves kursos Latgales reģionā.

Kursantu uzņemšana paredzēta līdz 2018. gada marta beigām, kad arī tiks uzsākta interesentu apmācība. Gaidām pieteikumus visu līmeņu apmācību grupām latviešu valodas apguvei. Pirms mācību uzsākšanas studenti tiks testēti, lai noteiktu esošo valodas zināšanu līmeni, tādējādi nodrošinātu efektīvu un mērķtiecīgu apmācību. Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu, tāpat apmācību nobeigumā tiks apmaksāts valsts eksāmens valodas līmeņa iegūšanai.

Mācību grupās tiks uzņemti interesenti, kuri nav apmeklējuši citus tāda paša līmeņa latviešu valodas kursus, kurus finansējusi Nodarbinātības valsts aģentūra, Latviešu valodas aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Sabiedrības integrācijas fonds, Kultūras ministrija vai cita institūcija.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 26457924, vai rakstīt uz epastu: abc@abc.edu.lv.

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir akreditēta izglītības iestāde, kas sniedz pieaugušo apmācību pakalpojumus jau vairāk kā 10 gadus visā Latvijas teritorijā. Mācību projekts ir tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.