Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionātā “Preiļi” 8. marta pasākums

08.03.2018.

Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionātā “Preiļi” marta pirmajā nedēļā notika aktīva gatavošanās  Starptautiskajai sieviešu dienai – 8. martam. Īpaši spraigs un darbīgs laiks bija aktīvākajiem senioriem, kuri bija iesaistīti aktivitātēs un uzņēmās rūpes par apsveikumu kartiņu gatavošanu daiļā dzimuma pārstāvēm. Katrai pansionāta iemītniecei tika veidota un krāsota apsveikumu kartiņa, kā arī pagatavota krāsainā, pavasarīgā konfekšu puķe, kura ar savām krāsām atgādināja, ka pavasaris vairs nav aiz kalniem, ka saulīte biežāk iegriežas ciemos ar saviem siltajiem glāstiem.

Nu jau kuru gadu pēc kārtas Starptautiskajā sieviešu dienā – 8. martā Preiļu pansionātā ar labdarības svētku koncertu ciemojās Arvīds Meļķo un Lauris Kokorišs. Šos mūziķus pansionāta seniores ir ļoti iemīlējušas, viņu daudzpusējā dziesmu repertuāra dēļ. Izskanēja mūsdienās pieprasītās un populārās dziesmas, kā arī nedaudz piemirstās, bet sirdi aizkustinošās dziesmas. Aktīvākie un drošākie iemītnieki un iemītnieces atcerējās arī dejošanas prasmi un uzgrieza skaistu valsi, aizmirstot par kustību problēmām.  Mūzika dara brīnumus jebkurā vidē, arī pansionāta senioru vidū, kas apliecināja pozitīvās emocijas cilvēkos vēl ilgi pēc koncerta, kurš tika pieminēts ar sajūsmu. 

Mēs visi alkstam pēc svētku sajūtām un mūsu senioriem Svētkunekad neliekas par daudz, jo tie dod tikai pozitīvas emocijas,enerģiju undzīvesprieku. Šos pavasara svētkus mūsdienās sievietes izjūt kā savas lomas nozīmi, tās aktualitāti sabiedrībā, ģimenē, kolektīvā utt.

Pansionāta “Preiļi’ kolektīvs sirsnīgi pateicas mūziķiem par jauko svētku koncertu, par radītajām patīkamajām sajūtām. Mūziķiem turpmāk novēlam, lai  skanīgas balsis un Dieva svētība viņu turpmākajās darba gaitās!

PN LP pansionāta “Preiļi”sociālā darbiniece J.Sparāne


Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.