Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionāta “Preiļi” iemītnieki apmeklē Latvijas Operetes koncertuzvedumu Preiļu novada kultūras centrā

02.03.2018.

Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionāta “Preiļi” iemītnieki š. g. 2. marta pēcpusdienā apmeklēja Nodibinājuma “Dienvidlatgales pārnovadu fonds” organizēto pasākumu Preiļu kultūras centrā – Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam”, kura atbalstītāji ir Labdarības fonda mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.

Pasākuma mērķis – organizēt senioriem saturīgā brīvā laika pavadīšanu, ka arī lietderīgas atpūtas iespējas. Senioriem tika piedāvāta iespēja iepazīties un noklausīties Latvijas Operetes fonda dziesmas un repertuāru.

Pasaule ir mainīga un nevienam mirstīgajam tas nav noslēpums arī mūsu laikmetā, bet mainīties līdz jaunajam, būt zinošam, tas ir ļoti svarīgs priekšnoteikums ikvienam cilvēkam, tai skaitā senioram. Paskatīties uz radošiem cilvēkiem, īstiem mākslas cilvēkiem, kuri spēj reizē radīt ne tikai teātri, bet arī operu, kura neatstāj vienaldzīgu nevienu, dot pozitīvas emocijas, veido mūsu dzīvi patīkamāku, bagātāku un daudzveidīgāku. Senioriem šis pasākums radīja pozitīvas emocijas, neviltotu interesi un apziņu par pilnvērtīgu sabiedrības locekļa statusu.

Šādu pasākumu apmeklējumi senioriem veicina lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, redzesloka paplašināšanas, integrēšanas sociālajā vidē un iekļaušanos sabiedrībā, tādējādi radot senioru aktīvu līdzdarbošanos socializācijas procesā.

Sirsnīgs paldies visiem cilvēkiem, kuri deva iespēju un atbalstu, lai pansionāta “Preiļi” iemītnieki varētu piedalīties šajā jaukajā pasākumā. Seniori no sirds atbalsta un tic, ka sadzirdēs tie, kam ir jāsadzird un arī turpmāk dzīvos Latvijas operetes teātris.

Pansionāta  “Preiļi”  vadītāja I.Vilcāne

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.