Noslēgusies Latgales atklātā individuālā čempionāta galda tenisā 2. kārta

10.03.2018.

10. martā Preiļos norisinājās Latgales atklātā individuālā čempionāta galda tenisā 2. kārtas sacensības, kurās piedalījās 28 sportisti. Šoreiz dalībnieki bija ieradušies no tuvākajiem Latgales novadiem – Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Līvāniem, pārstāvēta bija arī Jēkabpils un Aizkraukle. Jau tradicionāli sacensībās spēkiem mērojās arī četri sportisti no Lietuvas – Utenas un Zarasai pilsētām.

Sacensību organizators Voldemārs Limans pastāstīja, ka 1. vietu otrajā  kārtā izcīnīja jaunākais tenisists savā grupā Osvaldas Juodelis (Lietuva), 2. vietā ierindojās preilietis Ainārs Mūrnieks, 3. vietu ieguva Valdemaras Lapinskas (Lietuva).

Labu rezultātu sacensībās, izcīnot 8. vietu, parādīja arī jaunais sportists no Preiļiem – galda tenisa trenera Anatolija Isajeva audzēknis – Aleksandrs Pahomovs.

Vairāki čempionāta dalībnieki, kuri mērojās spēkiem pirmajā kārtā, šoreiz piedalīties nevarēja, tomēr visus abu aizritējušo kārtu dalībniekus kopā pulcēs noslēdzošā – čempionāta 3. kārta, kas notiks 29. aprīlī Preiļos. Sacensības, kā parasti, norisināsies Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas zālē.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 10.03.2018.