19. aprīlī Preiļos norisināsies Vakanču gadatirgus

19.04.2018.

19. aprīlī no plkst.11:00 līdz 13:00 Preiļu novada Kultūras centrā (Raiņa bulvāris 28, Preiļi) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kurā brīvās darba vietas darba meklētājiem piedāvās 19 darba devēji: SIA “Adria Formica”, SIA “Adugs Production”, SIA “AP Woods”, SIA “Baltic Beef sale”, SIA „Baltic Ecowood”, SIA “BioGus”, SIA “Blueberry land”, SIA „Eastcon AG LV”, SIA „Eurolife Latvia”, SIA “Gribolva”, SIA “Kastīre”, AS „Lido”, SIA „Maxima Latvija”, LR Nacionālie Bruņotie spēki, SIA „Picu Bode”, SIA „Preiļu celtnieks”, SIA „Rudzāts”, “Siberian Health”, IK “Vimo”.

Darbs tiks piedāvāts apdrošinātājiem konsultantiem, būvstrādniekiem, dārzkopjiem, ēku celtniekiem, jumiķiem, karavīriem, kasieriem, kokapstrādes lentzāģa operatoriem, kokapstrādes lentzāģa operatoru palīgiem, lauksaimniecības organizatoriem, loģistikas centra darbiniekiem, namdariem, pārdevējiem konsultantiem, pārdevējiem, pavāriem, ražošanas ceha darbiniekiem, sezonas lauksaimniecības strādniekiem, tirdzniecības zāles darbiniekiem, traktortehnikas vadītājiem, viesmīļiem un citu profesiju pārstāvjiem.

NVA Vakanču gadatirgū Preiļos būs arī darba devēju prezentācijas. Par saviem uzņēmumiem, to darbību un specifiku, darba vidi un darbinieku profesionālās izaugsmes iespējām stāstīs SIA “Adugs Production” (izstrādājumu ražošana), SIA „Eurolife Latvia” (apdrošināšana), SIA “Gribolva” (lauksaimniecība, lopkopība), AS “Lido” (ēdināšana) un “Siberian Health” (tirdzniecība) pārstāvji.

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends, kura apmeklētāji varēs saņemt speciālistu konsultācijas par NVA pakalpojumiem, kā arī uzzināt, kādas vakances darba devēji ir reģistrējuši NVA datu bāzē. NVA stendā būs pieejama arī informācija par NVA īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” aktivitātēm ilgstošā bezdarba mazināšanai.

19.aprīlī notiks arī Valkas un Valgas „Livonijas darba tirgus 2018”, šo pasākumu, kas norisināsies Valgas Kultūras un interešu centrā (Kesk 1, Valga), organizē Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda Valgas nodaļa un NVA Valkas filiāle sadarbības programmas „INTERREG V-A – Igaunija – Latvija” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.

Vakanču gadatirgus NVA rīko visos valsts reģionos, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Šopavasar Liepājā un Daugavpilī jau notika NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”, 5. aprīlī NVA Vakanču gadatirgus norisinājās Jelgavā, bet 11.aprīlī – Kuldīgā, savukārt 31.maijā NVA Vakanču gadatirgus notiks Rīgā, laukumā pie Kongresu nama.

Atgādinām, ka dalība NVA Vakanču gadatirgos darba devējiem un darba meklētājiem ir bez maksas! Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz Vakanču gadatirgu ņemt līdzi savu CV.


Nodarbinātības valsts aģentūra 2018. gada 19. aprīlī Preiļos organizē “Vakanču gadatirgu”, Preiļu novada Kultūras centrā (Raiņa bulvāris 28, Preiļi) no plkst.11.00 līdz 13.00.

Darba devējiem dalība Vakanču gadatirgos ir lieliska iespēja prezentēt savu uzņēmumu, informēt darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā un klātienē veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotiem kandidātiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Darba devējam tiek nodrošināta darba vieta, roll – up baneris ar darba devēja nosaukumu (tiem darba devējiem, kuri būs izteikuši šādu vēlmi), iespēja prezentēt un sniegt informāciju potenciālajiem darba ņēmējiem par uzņēmumu.

Darba devēju skaits, dalībai Vakanču gadatirgū, ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikt līdzdalību pasākumā līdz 06.04.2018. Lūgums aizpildīt pievienoto veidlapu (veidlapa, DOC) un sūtīt uz e-pastu: vita.znotina@nva.gov.lv vai antra.solka@nva.gov.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar nodarbinātības organizatorēm: Anitu Anspoku pa tālr.65314023, mob.tālr. 25685343 vai Antru Šolku pa tālr. 65314042, mob.tālr. 28234153.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.