Noslēgts līgums par ūdensvada tīklu rekonstrukciju Nikodema Rancāna ielas mikrorajonā

14.03.2018.

Šī gada 22. februārī SIA „Preiļu saimnieks” noslēdza līgumu ar SIA „Preiļu santehniķis” par būvdarbu veikšanu projektā „Ūdensvada tīklu rekonstrukcija daudzstāvu māju apbūvei N. Rancāna ielu rajonā, Preiļos”, kura gaitā paredzēts rekonstruēt maģistrālos un ūdensvada pievadus ar pieslēgumiem maģistrālajiem tīkliem Liepu ielā, Kārsavas ielā un N. Rancāna ielā. Darbu gaitā tiks nomainītas maģistrālā ūdensvada caurules, ūdensvada akas un ūdensvada pievadi daudzstāvu mājās N. Rancāna ielā Nr.1, 2, 3, 4, 5, 8 un Liepu ielā Nr. 4, 6, 8, 10, 12.

Kā paskaidroja SIA “Preiļu saimnieks” Ūdensapgādes un kanalizācijas daļas vadītāja vietnieks Kristaps Určs, esošie ūdensvada tīkli šajā rajonā ir aptuveni 50 gadus veci un diezgan sliktā stāvoklī. Veicot tīklu rekonstrukciju, uzlabosies iedzīvotājiem piegādājamā ūdens kvalitāte, kā arī tiks novērstas iespējamas ūdensvada avārijas situācijas.  

Būvdarbu izpildes termiņš ir 9 mēneši, būvdarbi tiks uzsākti labvēlīgos laikapstākļos, orientējoši, maijā.

Darbus paredzēts organizēt tā, lai pēc iespējas mazāk traucētu iedzīvotāju sadzīvi un ierasto dienas ritmu. Taču jārēķinās, ka iekšpagalmos norisināsies rakšanas darbi, tāpēc iedzīvotāji aicināti izturēties ar sapratni pret būvdarbiem. Arī pārslēgšanās no vecajiem uz jaunajiem tīkliem norisināsies operatīvi un lielas neērtības iedzīvotājiem nesagādās.

Pēc darbu beigšanas būvuzņēmējam teritorija jāsakārto sākotnējā stāvoklī – paredzēta asfalta seguma atjaunošana izfrēzētajās vietās, kā arī zālāja atjaunošana zaļajā zonā.

Atgādinām, ka 14. februārī tika noslēgts līgums ar SIA “Preiļu santehniķis” par būvdarbiem projektā “Kanalizācijas tīklu rekonstrukcija daudzstāvu māju apbūvei N. Rancāna ielu rajonā, Preiļos”. Lai taupītu laiku un resursus, kā arī sagādātu mazāk neērtību iedzīvotājiem, gan kanalizācijas, gan ūdensvada tīklu rekonstrukcijas darbi tiks veikti vienlaicīgi.

Informāciju sagatavoja:
Ilona Vilcāne,
SIA “Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 14.03.2018.