27. martā norisināsies dzīves prasmju pasākums “Laika, naudas un enerģijas menedžments”

27.03.2018.

Preiļu novada uzņēmējdarbības centrs šī gada 27. martā pulksten 10.00-15.00 Kooperatīva ielā 6 (3. stāvā) rīko dzīves prasmju pasākumu “Laika, naudas un enerģijas menedžments”

Programmā ietvertās tēmas

  • Laika, enerģijas un naudas mijsakarības:

Kāpēc mums pietrūkst laiks, enerģija un nauda, lai īstenotu savus sapņus? Kur, kā un kāpēc tie pazūd (vai nerodas)? Kādi ir cilvēciskās enerģijas rašanās un nezūdamības likumi? Kas mums visvairāk noņem enerģiju un kāpēc?

  • Prioritātes un mērķi:

Kā noteikt prioritātes? Kā pareizi definēt mērķus? Kā uzvesties ceļā uz nostraustajiem mērķiem, lai tos patiešām sasniegtu? Cik būtiska ir rakstura, motivācijas un attieksmes loma mērķu sasniegšanā? Un vai nospraustie mērķi tiešām ir manējie?

  • Aktivitāte un produktivitāte:

Kā maksimāli produktīvi izmantot esošo laiku, kas pilnīgi visiem cilvēkiem uz pasaules ir vienāds (24 stundas diennaktī)? Ko nozīmē produktīvs darbs un kvalitatīvs darba laiks – darba laika summa vai laika periodi, kurā spējam fokusēt enerģiju darbam? Kā to iemācīties?

  • SAdarbība un KOPdarbība:

Efektīvas sadarbības un kopdarbības priekšnoteikumi. Komandas iekšējā enerģētika un spēks. Līderības un komandas iekšējās kultūras loma kopdarbībā un komandas kopējā veiktspējā.

  • Panākumu vispārējā pamatformula

21.gadsimta kritiskās prasmes. Kāpēc daži cilvēki ir “veiksminieki” un “bagātnieki”, bet citi nē – kas to nosaka?Adizes metodoloģija kā panākumu atslēga personīgajā dzīvē, ģimenē, uzņēmumā, iestādē, organizācijā vai valstī.

Vadītāja: Marika Rudzīte-Griķe /Līvāni/

Pieteikšanās dalībai seminārā, zvanot pa tālruni 26636243 līdz 23. martam

Pēdējās izmaiņas: 27.03.2018.