Dienas centrā aizvadīts jautrs karnevāls “Sagaidot dzeltenā zemes suņa gadu!”

15.02.2018.

Kad Gaiļa gads gandrīz jau noslēdzies, Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centrs ar savu krāsaino, žilbinošo, atraktīvo karnevālu piesaistīja nākamo Suņa gadu, cerot un ticot, ka tas nāks ar jaukiem pārsteigumiem un patīkamām emocijām.

15. februāris karnevāla apmeklētājiem raisīja spridzinošas pozitīvisma sajūtas. Ikkatrs bija izvēlējies savu tēlu. Burvji, raganas, fejas, suņi, kaķi, zaķi, vikingi un citi pasakaini varoņi radīja neatņemamu piederību pasākumam.

Karnevālu atklāja galvenās raganas pieteikums – “Mūsmāju” aktīviste Anna Brūvere, režisore lieliskajai “Zaķīšu pirtiņai”, bija sarūpējuši sniegumu, ko lepni izrādīja klātesošajiem. Aktieru lomās iejutās “Mūsmāju” dāmas.

Izsmeļošu informāciju par gaidāmo Dzeltenā zemes suņa gadu, kā arī personīgi pieredzēto izklāstīja Pensionāru biedrības pārstāve Janīna Eiduka.

Muzikālu sniegumu jestrākam noskaņojumam radīja Svetlana Stepanova kopā ar solistēm – Valentīnu Filimonovu un Anfisu Abramovu. Akordeona smeldzīgās skaņas un dāmu liriskais dziedājums klausītājus neatstāja vienaldzīgus.

Ļoti patīkami bija kopā būt ar ciemiņiem no Līvāniem. Lieliska pieredzes apmaiņa! Līvānu biedrības “Baltā māja” dienas aprūpes centrs krietni bija pacenties – sagatavojuši gan dāvanas, gan aktivitātes karnevāla apmeklētājiem.

Karnevāla dalībnieku kājas varēja izkustēties, lecot jautras dejas ritmos.

Dienas centra meitenes noslēdza jautro pasākumu ar traku raganu deju.

Dzeltenā zemes suņa gads tika ievadīts lieliski – ar jautrībām, skaistām dejām, skanīgiem dziedājumiem, un, protams, Dienas centra rokdarbnieku sarūpēto cienastu.

Vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri sniedza nesavtīgu ieguldījumu karnevāla tapšanā!

Paldies manai “ēnai”, Preiļu 1. pamatskolas 7. klases skolniecei Santai, kura 14. februārī, izbaudot Dienas centra ritmu, ieguldīja lielus pūliņus līdz ar pārējo komandu, lai radītu aizrautīgu pasākumu!

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja, LP

 

Pēdējās izmaiņas: 15.02.2018.