3. martā Preiļu novada atklātais čempionāts distanču slēpošanā

03.03.2018.

Ziema, kas sākās bez perspektīvām kārtīgi izslēpoties, nu beidzot ļāvusi slēpošanas aktivitāšu cienītājiem nopietni pievērsties iecienītajai nodarbei. Iekavētā sezonas sākuma dēļ daudzviet organizētās slēpošanas aktivitātes mēdz „pārklāties”, un slēpotājiem jāizvēlas, uz kuru pasākumu doties.

Daudzi agrāk populāri tautas slēpojumi ir tik ļoti pacēluši dalības maksu, ka jāaizdomājas, vai vērts tērēt tādu naudas summu, lai noslēpotu to vai citu distanci. Tāpēc daudzi slēpotāji meklē iespējas adrenalīna devu gūt vietējas nozīmes organizētos pasākumos. Nav viegli atrast „logu”, lai izvēle nesakristu ar kādu citu ieplānotu aktivitāti. Taču ziemas noslēgums neļauj iedomāto pasākumu atlikt, jo māc stipras šaubas par sniega iespējamību marta vidū.

Nu ko – ja mūsu izvēlētais datums Jūs apmierina, tad apkārtējo novadu  slēpošanas draugi tiek gaidīti 3. martā Preiļu parkā uz novada atklāto čempionātu distanču slēpošanā!

Sacensības notiek Preiļu pilsētas parka apgaismotajā trasē 3. martā plkst. 12.00 Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā Preiļu novada BJSS slēpju nomas telpās 10.30 – 11.30 vai iepriekš telefoniski:  Leonīds – 29556446  vai Artis – 25900775.

Nolikums (PDF)

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.