Lolitas Stupānes jaunākā grāmata tika prezentēta Galēnos

09.02.2018.

9. februārī Galēnos, Roberta Mūka muzejā, notika preilēnietes Lolitas Stupānes grāmtas “Raganu meitēns Vičnella” prezentācijas pasākums. Tā bija patīkami pavadīta piektdienas pēcpusdiena, uz kuru bija ieradušies vietējie interesenti.

Lolita Stupāne pastāstīja, ka pasākuma apmeklētāji uzdeva jautājumus par grāmatas nosaukumu, par raganu meitēna vārdu, kas, kā izrādās, ir atbilstošs raganas temperamentam. Lasītājus interesēja arī grāmatas tapšanas process, sarunas izvērsās arī par iepriekš izdotajām grāmatām , jo daži pasākuma apmeklētāji  ar Lolitu Stupāni tikās pirmo reizi.

Patīkamu gaisotni literārās pēcpusdienas laikā radīja Roberta Mūka muzeja senatnīgā aura, kā arī literārās pēcpusdienas vadītājas Martas Bindukas stāstījums. Pasākums norisinājās ģimeniskās noskaņās, un tā dalībnieki bija ne tikai pasīvi klausītāji, ikviens tika iesaistīts literārās pēcpusdienas norisēs.

Atgādinām, ka Marta Binduka ir Roberta Mūka muzeja Galēnos veidotāja un vadītāja, balvas “Latvijas lepnums” ieguvēja 2015. gadā.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.