Jauniešu sadraudzības vakars

13.02.2018.

Valentīndienas priekšvakarā, 13. februārī, Jauniešu centrā notika jauniešu sadraudzības vakars, uz kuru tika aicināti jaunieši no Preiļiem tuvākajiem novadiem. Pasākumā preiliešiem pievienojās jaunieši no Aglonas, Līvānu un Jēkabpils novadiem, kopā 27 dalībnieki.

Pasākuma pirmajā daļā jaunieši iepazinās cits ar citu un piedalījās aktivitātes. Vienā  no aktivitātēm bija jābūvē tilti no ierobežotiem materiāliem. Šajā uzdevumā jaunieši iemācījās, ka sākotnēja projekta ideja bieži vien atšķiras no gala rezultāta, kā arī to, ka no vienādiem resursiem var sagaidīt krasi atšķirīgus rezultātus. Otrā uzdevumā jauniešiem tika akcentēta katra individuālā loma kopīga mērķa sasniegšanas procesā. Šajā uzdevumā jaunieši mācījās uzticēties saviem komandas dalībniekiem un runāt, kad to vajag, bet, vēl būtiskāk, – paklusēt, kad nepieciešams.

Pēc kopīgām aktivitātēm sekoja Jēkabpils Jauniešu domes uzņemtās filmas “The Operētāji” skatīšanās un iedvesmojošs stāsts par to, cik labi būt aktīvam. Filma parāda pasākumu organizēšanas aizkulises – kā tiek gatavoti reklāmas videorullīši, pasākuma dekorācijas, organizatoriskās nianses, sponsoru piesaiste, paliekošais pēc pasākuma. Filma iedvesmo jauniešus ticēt sev un gribēt izdarīt vairāk, kā šķietami var.

Paldies par emocijām pilno vakaru visiem pasākuma dalībniekiem un ceram, ka nākamā tikšanās būs jau pavisam drīz.

Jaunatnes lietu speciāliste Linda Knāviņa

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.