Noslēdzies novada čempionāts novusā

14.02.2018.

Spraigu cīņu gaisotnē noslēdzās Preiļu novada čempionāts novusā. Savu pagājušā gada čempiona titulu izdevās atkārtoti nosargāt Ričardam Drabovičam, kurš gan bija spiests savstarpējā cīņā atzīt 2. vietas ieguvēja – ciemiņa no Viļāniem Gunāra Arbidāna – pārākumu. Savukārt Gunārs pazaudēja punktus, piekāpjoties trešās vietas īpašniekam Edvīnam Gribonikam no Silajāņiem un vienīgajai daiļā dzimuma pārstāvei Danielai Abzalonei no Rušonas pamatskolas, kura izrādīja cienījamu sniegumu, kungu konkurencē ierindojoties 7. vietā.

Ar vienādu punktu summu, bet ar uzvaru savstarpējā spēlē ceturto vietu garantēja sev Oļegs Ledovskojs, uz piekto vietu „nobīdot” Aleksandru Fedotovu. Sestajā vietā vēl viens jaunais censonis – Sergejs Ivanovs.

Čempionāts kārtējo reizi pierādīja, ka novuss ir demokrātisks sporta veids, kas dod vienādas iespējas par uzvaru cīnīties dažāda vecuma spēlētājiem, ko apliecināja gan skolēnu, gan arī vecākā dalībnieka Antona Žihara cīņasspars.

No kreisās: Ričards Drabovičs, Gunārs Arbidāns, Edvīns Griboniks, Oļegs Ledovskojs, Aleksandrs Fedotovs, Sergejs Ivanovs

 L.Valdonis – sporta pasākumu organizators


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.