Preiļu džudo sportistiem gads iesācies ar jauniem startiem

20.01.2018.

13. janvārī Preiļu džudo kluba jaunie censoņi piedalījās Latvijas džudo čempionātā U-18 grupas pārstāvjiem. Ņemot vērā sportistu startus dažāda ranga sacensībās pagājušajā gadā, jaunajiem sportistiem bija vēlme pārbaudīt savas spējas arī šāda mēroga čempionātā. Pie godalgotajām vietām šoreiz preilieši netika, tomēr iegūtie rezultāti ir vērā ņemami – Sofija Gžibovska ierindojās 4. vietā, Jurim Vaivodam – 5. vieta Latvijas mērogā.

20. un 21. janvārī preilieši piedalījās kārtējās starptautiskajās džudo sacensībās “Jaungada džudo turnīrs 2018” Carnikavā, pārbaudot savas sportiskās prasmes starp citiem Latvijas un Lietuvas džudo sportistiem. Sacensībās piedalījās 2003. gadā dzimušie, kā arī jaunāki zēni un meitenes, un, kā pastāstīja džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins, rezultāti ir vērā ņemami.

1. vietu sacensībās izcīnīja Roberts Gžibovskis, 2. vietā ierindojās Markuss Bartulis un Mārcis Madelāns, 3. vietā – Arturs Valters, Iļja Volkovs un Viktorija Jonāne. Savas labākās prasmes parādīja arī Ričards Smans, izcīnot 4. vietu, kā arī 5. vietas  ieguvēji Dinārs Kančs un Andrejs Gžibovskis.

Sekosim līdzi informācijai un gaidīsim vēl citus jauno sportistu sasniegumus, jo priekšā daudzi interesanti starti. Kā parasti, džudo klubs aicina savās rindās jaunus biedrus, jo konkurence palīdz augt un attīstīties.

Preiļu džudo kluba jaunumiem tagad varat sekot arī sociālajā tīklā Facebook – Preiļu džudo klubs “Jaunība-LV”.