SIA “Preiļu saimnieks” aicina piedalīties daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmā!

25.01.2018.

Aicinām dzīvokļu īpašniekus pieņemt lēmumu par piedalīšanos  daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā, lai renovācijas procesā uzlabotu mājas tehnisko un  vizuālo stāvokli, pagarinot mājas dzīves ciklu.

Pēc dzīvokļu īpašnieku aicinājuma kopsapulci vai aptauju par konkrētas daudzdzīvokļu mājas dalību programmās var organizēt arī SIA “Preiļu saimnieks”.

Tāpat dzīvokļa īpašnieki var pilnvarot SIA “Preiļu saimnieks” organizēt nepieciešamās tehniskās un projekta dokumentācijas sagatavošanas darbus, veikt renovācijas darbu organizēšanu un to priekšfinansēšanu.

Latvijas iedzīvotājiem energoefektivitātes programmā līdz 2020. gadam pieejams ES atbalsts 166 milj. EUR apmērā, lai atjaunotu savus mājokļus. Tiek lēsts, ka no aptuveni 20 000 daudzdzīvokļu mājām naudas pietiks apmēram 1030 namiem. Esiet starp tiem, kas rīkojas, saņem atbalstu un dzīvo siltākā, ekonomiskākā un skaistākā mājā!

Jautājumu gadījumu lūdzam griezties pie SIA “Preiļu saimnieks” pārstāvja Āra Elsta, zvanot pa telefonu 26162288 vai rakstot uz e-pastu aris.elsts@preili.lv.

SIA “Preiļu saimnieks”

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.