Preiļu novada pārstāvji piedalās Latgales reģiona bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām sporta svētkos Līvānos

19.01.2018.

Šī gada 19. janvārī bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no visas Latgales piedalījās Līvānu Bērnu un jauniešu centra kopā ar Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju rīkotajos sporta svētkos.

Sniegotā, siltā diena Dienas centra meiteņu komandai nesa ne mazums jauku emociju. Labklājības pārvaldes (LP) Dienas centra jauniešu grupas ar funkcionāliem traucējumiem komandai tā bija pirmā pieredze Latgales mērogā. Tā ir lieliska iespēja gūt ne tikai sacensību azartu, bet arī izbaudīt kopā būšanas prieku un satikt jaunus draugus.

Šo sacensību mērķis – iepazīstināt dalībniekus ar dažādām sporta aktivitātēm, kas ir piemērotas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti un motivēt arī turpmāk ikdienā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm.

Sacensības apmeklēja vairāk nekā 120 dalībnieki un viņu pavadošās personas no Daugavpils sociālā dienesta dienas aprūpes centra personām ar garīgajiem traucējumiem, Daugavpils BJC “Jaunība” bērnu kluba “Žēlsirdība”, Līvānu biedrības “Baltā māja” dienas aprūpes centra, VSCA “Latgale” filiāles “Kalkūni”, Rudzātu speciālās internātpamatskolas, Krāslavas BJC kluba “Saulessvece” un Līvānu BJC, kā arī mūsu pašu komanda no LP Dienas centra.

Startējot savā vecumgrupā, piedaloties 11 disciplīnās, LP DC jauniete Janīna Čeirāne ieguva godpilno 6. vietu.

Ikviens sporta spēļu dalībnieks sacensību noslēgumā tika apbalvots un saņēma ilggadējo atbalstītāju – biedrības” JK NAMS Jauniešu Klubs” sarūpētās dāvanas.

Mums ir liels gandarījums par paveikto, sasniegto!

Paldies Līvānu BJC direktorei Z. Praņevskai un pārējai komandai par silto uzņemšanu!

Sportisku mums visiem zemes Suņa gadu!

 

Liene Gžibovska
Dienas centra vadītāja, LP

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.