Skolēni Jaunajā gadā apciemo sirmgalvjus pansionātā “Preiļi”

07.01.2018.

Ir pienācis Jaunais 2018. gads un nosvinēti svētki ikkatrā mājā. Arī Preiļu novada Labklājības pārvaldes pansionātā “Preiļi” svētku noskaņas turpinājās, sagaidot pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkus un Veco Jauno gadu. 2018. gada 7. un 8. janvārī pansionātā “Preiļi” bija ieradies vecticībnieku draudzes batjuška Jevgēnijs Ivanovs ar draudzes biedriem, kas novadīja misi pansionāta klientiem un apsveica, pasniedzot sirmgalvjiem dāvanas un novēlot būt stipriem, veseliem un nepārstāt ticēt labajam, kas notiek ar mums un tam, ka Dieva svētība ir vienmēr līdzās mums.

 Katru gadu arī Preiļu 2. vidusskolas skolas direktorei Nadeždai Hļebnikovai, pedagogiem un skolas pašdarbniekiem ir izveidojusies tradīcija apciemot pansionāta “Preiļi” iemītniekus, sniegt dažādus priekšnesumus un apdāvināt ar mājās darinātām un sagatavotām veltēm.  Jaunā gada 15. janvārī pansionātā “Preiļi” viesojās pedagogi ar saviem skolēniem, kuri ar savu dzirkstošo enerģiju un izdomu iepriecināja un, pat jāsaka, ”atdzīvināja” pansionāta sirmgalvjus. Tie bija skolēni Kondratjevs Antons (5.kl.) – skolotāja Larisa Arestova, solistes – Novikova Alīna (5.kl.) un Skutele Marina (7.kl.) – skolotāja Rimma Gavrilova,  vokālais ansamblis “Harmonija” (10.-12.kl.) – skolotājs Aigars Krekels un vokālais ansamblis (6.-9.kl.) – skolotāja Rimma Gavrilova.

Ciemiņu novēlējums Jaunajā gadā: “Lai mūsu mākslinieciskais sniegums un dāvaniņas dāvā prieku un māju sajūtu visiem pansionāta iemītniekiem”.

Pansionāta “Preiļi iemītnieku un darbinieku vārdā pateicamies visiem ciemiņiem, vecākiem, skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem par palīdzību, sniegtajiem prieka mirkļiem klātienē un atsaucību dāvinājumu sagādāšanā – vadītāja Inga Vilcāne.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.