Sāksim pamazām slēpot!

20.01.2018.

Viens otrs slēpotgribētājs, kurš iepriekšējos gados bija izmantojis slēpju nomas pakalpojumus, šogad nu ir pamatīgi sailgojies pēc kārtīgas izslēpošanās. Slēpotāji, kuri sarūpējuši sev ekipējumu paši, lai nu cik trūcīgi ar sniegu ir bijis, nedaudz paslēpot ir uzspējuši.

Izskatās, ka arī turpmāk nekas spīdošs sniega ziņā mūs negaida, tāpēc nevilksim garumā, bet vērsim vaļā slēpju nomas pakalpojumus jau šajās brīvdienās – 20.- 21. janvārī – no plkst. 11.00 līdz 16.00, darba dienās nomas punkta darba laiks turpmāk būs 16.00 – 20.00, ja to atļaus sniega apstākļi. Slēpju noma pieejama BJSS (ieeja caur centrālajām durvīm). Slēpes pārtrauc izsniegt stundu pirms nomas slēgšanas. 

Pagaidām interesentiem jāsamierinās ar slēpošanu stadionā – sniega segas biezums parka trasē pagaidām nav vēl pietiekošs normālai slēpošanai. Arī Latvijas Slēpošanas savienība sakarā ar nepastāvīgo ziemu atteikusies no Pasaules sniega dienas organizēšanas, atstājot iespēju, laika apstākļus izvērtējot, rīkoties pašiem uz vietas. Tāpēc tas būs kā mazs veltījums Pasaules sniega dienai, bet, ja turpmāk būs atbilstoši laika apstākļi, sarīkosim gan Sniega dienas aktivitātes, gan Parka sprinta sacensības!

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 20.01.2018.