SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā juristu

10.01.2018.

„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā juristu(-i)  uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Galvenie darba pienākumi:

  • izstrādāt uzņēmuma normatīvos aktus un izskatīt cita tiesiska rakstura dokumentu atbilstību normatīvo aktu prasībām;
  • sagatavot un izvērtēt uzņēmuma sadarbības līgumus, civiltiesiskus līgumprojektus u.c.;
  • sniegt nepieciešamo tiesisko informāciju un konsultēt uzņēmuma vadību, struktūrvienību vadītājus un administrācijas darbiniekus juridiskajos jautājumos;
  • pārstāvēt uzņēmuma intereses tiesā un citās valsts, pašvaldību un sabiedriskās institūcijās u.c.;
  • veikt parādu piedziņu.

Prasības pretendentam:

  • augstākā juridiskā izglītība;
  • nepieciešama vismaz 3 gadu pieredze jurista amatā;
  • zināšanas Publisko iepirkumu jomā;
  • augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi plānot ikdienas darbu un pieņemt lēmumus;
  • spēja organizēt darba procesus un plānot savu darba laiku un uzdevumus;
  • vēlama interese un izpratne par veselības aprūpes sistēmas jautājumiem;
  • pārzināt Latvijas tiesību sistēmu un juridiskās metodes, pielietot tās praksē;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas (svešvalodu zināšanas pretendentiem tiks uzskatītas par priekšrocību).

Piedāvājam:

  • dinamisku un radošu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
  • godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu,
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, darbinieku veselības apdrošināšanu.

Darba alga –no  EUR 800,00.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 19.janvāra plkst.12.00 iesūtīt uz e-pastu iveta.stare@preiluslimnica.lv ar norādi “Jurists”.

Papildu informācija pa tālruni +371 65321716, Iveta Stare, SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja.

Pēdējās izmaiņas: 10.01.2018.