30. janvārī startē Preiļu novada čempionāts novusā

30.01.2018.

30. janvārī plkst. 18.00 Preiļu novada BJSS muzeja telpās sāksies Preiļu novada čempionāts novusā, kas turpināsies katru nākošo otrdienu tajā pašā laikā. Sacensības organizē Preiļu novada BJSS.

Sacensību galvenais tiesnesis – Preiļu novada  sporta pasākumu organizators Leonīds Valdonis stāsta: “Liekas vēl pavisam nesen Preiļu novada BJSS telpās norisinājās aizgājušā gada spraigās cīņas gandrīz mēneša garumā, bet nu gads ir paskrējis un novusa spēles cienītājiem jāsarosās, lai atkal pulcētos kopā Preiļu novada čempiona 2018 noskaidrošanai. Lai nosargātu savu titulu, jāiespringst būs 2017. gada uzvarētājam Ričardam Drabovičam, kā arī jaunās paaudzes pagājušā gada medaļniekiem, kuri savu meistarību slīpējuši gada garumā jaunatnes turnīros, jo arī vecākā gada gājuma šīs spēles cienītāji centīsies pakāpties augstāk turnīra tabulā.”

Sacensībās var piedalīties Preiļu novada iedzīvotāji vai strādājošie. Pieteikšanās pie Leonīda Valdoņa pa tel. 29556446 vai sacensību vietā 30. janvārī līdz plkst.17.30.

L. Valdonis aicina pēc nolikuma (PDF) izlasīšanas, katram personīgi izvērtēt, vai pietiks pacietības izturēt turnīra ilgumu, kā arī psiholoģiskās noturības, lai nepadotos pēc pirmajām neveiksmēm.

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.