Ziemassvētku labdarības pasākumi pansionātā “Preiļi”

28.12.2017.

Pagājušā gada nogalē – starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu – pansionāta “Preiļi” iemītniekus un pansionāta darbinieku kolektīvu iepriecināja vairāki labdarības koncerti un svētku dāvanas.

28. decembrī pie pansionāta ļaudīm viesojās Latvijas Republikas 12. Saeimas deputāts Aldis Adamovičs, Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda, Preiļu novada kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Virši” (vadītāja Santa Karīna Oša) un Preiļu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Ar dziesmām, dzejas lasījumiem, anekdotēm un dāvanām pansionāta seniorus priecēja aktīvie “Virši”. Savu meistarību rādīja Preiļu Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu duets pedagoģes Svetlanas Stepanovas vadībā un skolas audzēknis – vijolnieks Emīls Ķiršs. Labdarības pasākumu vadīja Pensionāru biedrības pārstāve Janīna Eiduka.

Aldis Adamovičs un Maruta Plivda pansionāta iemītniekiem svētkos pasniedza savas sarūpētās dāvanas, vēlot visiem veselību un možu garastāvokli 2018. gadā. Laba vēlējumi izskanēja pansionāta vadītājai Ingai Vilcānei un visam darbinieku kolektīvam.

Katrs pansionāta iemītnieks no “Viršu” dziedātājām saņēma svētku saldumus, ko bija sarūpējuši Preiļu novada Kultūras centra darbinieki, un ansambļa dziedātāju sagatavotās dāvanas.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 28.12.2017.