Piesakies ideju konkursam “Kur Tu vēlies uzzināt par aizsardzības aktualitātēm?”

03.01.2018.

Aizsardzības ministrija izsludina ideju konkursu “Kur Tu vēlies uzzināt par aizsardzības aktualitātēm?”, lai noskaidrotu, kā dažādot un paplašināt saziņu ar sabiedrību, informējot par aizsardzības aktualitātēm, veicinot interesi un izpratni.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju informētību un izpratni par mūsu valsts aizsardzību un nozares aktualitātēm, rosināt interesi par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, noskaidrot sabiedrības attieksmi, kā arī veicināt ciešāku saikni starp sabiedrību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, uz e-pastu konkurss@mod.gov.lv  atsūtot oriģinālu un pamatotu ideju par to, kur (TV, radio, prese, sociālie mediji, interneta resursi, tikšanās klātienē, u.c.) un kādā formātā Aizsardzības ministrijai un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem komunicēt aktuālo informāciju par aizsardzības nozari.

Trīs labāko ideju autori balvā saņems iespēju doties izglītojošā un informatīvā vienas dienas braucienā uz NATO galveno mītni Briselē. Tā laikā tiks organizēta NATO galvenās mītnes apskate, tikšanās ar Latvijas pārstāvniecības NATO darbiniekiem un pilsētas apskate.

Konkursa darbi jāiesniedz elektroniski līdz 2018. gada 17. janvāra plkst. 17.00.

Darbus vērtēs konkursa komisija atbilstoši konkursa nolikumam.

Informāciju sagatavoja:
Aiva Kokoriša
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.