Biedrība “Mūsmājas” un deju kopa “Brūklenājs” apciemo pansionāta “Preiļi” iemītniekus

27.12.2017.

Izskanējis Ziemassvētku laiks. Ātriem soļiem klāt arī 2018. gads. Tas ir laiks , kad gribas visiem vēlēt tikai labu, stipru veselību, panākumus iesāktajos darbos.

Sevišķi gribas palīdzēt tiem cilvēkiem , kuri vairs nav tik stipri, varoši, bet arī viņiem ir vajadzīga svētku sajūta, pacilāta garastāvokļa  noskaņojums. Biedrības “Mūsmājas” aktīvisti  un deju kopa “Brūklenājs” devās pie pansionāta “Preiļi”  iemītniekiem. Ar savu svētku programmu  klātesošos sveica Salatētis (Elma Aksjonova ) un trīs rūķīši (Marija Briška, Valentīna Karpušenko, Marija Volkova). Seniorus iepriecināja ar  sarūpētajiem kalendāriem, ar mājās pagatavotiem našķiem, ar interesantiem stāstījumiem par Gaiļa gada veiksmēm  un iezīmēja jaunas vīzijas sagaidāmajam Suņa gadam.  Deju kopa “Brūklenājs” ne tikai parādīja skaistās Eiropas dejas, bet lika arī pašiem iemītniekiem pakustēties, izvingrināt locekļus. Par to senioriem bija liels prieks.  Sen ir pierādīts, ka tikai kustībā ir dzīvība, spēks.

Grūti pateikt, kas ir labāk – vai saņemt dāvanas, vai tās otram dot. Labdarības nekad nav par daudz. Ne velti paruna skan: ”Dots devējam atdodas. ” Jaunajā gadā vēlēsim viens otram tikai labus vārdus, sūtīsim tikai labas domas, iepriecināsim viens otru ar labiem darbiem, lai kur mēs arī būtu.

Marija  Volkova

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.