Viduslatgales pārnovadu fonds īsteno Labdarības programmu „Stipendijas talantīgajiem bērniem un jauniešiem mūzikā mākslā un sportā”

28.12.2017.

Jau ceturto  gadu pēc kārtas Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” realizē  stipendiju programmu talantīgajiem bērniem un jauniešiem no Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadiem mūzikā, mākslā un šogad arī sportā. Šajā laikā, pateicoties mūsu sponsoriem,  jau ir atbalstīti 84 talantīgi  jauniešus mākslā un mūzikā. Šīs programmas mērķis ir motivēt jauniešus attīstīt savus talantus un iedvesmot izcilu rezultātu sasniegšanai mūzikā, mākslā un sportā.

2017. gadā fonds ar ziedotāju atbalstu  ir piešķīris  22 stipendijas – mācību maksas mūzikā un mākslā. Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem tika finansiāli atbalstīta sporta nometne. Šogad pirmo gadu tika piešķirtas vienreizējas stipendijas sportā 12 Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem no Preiļu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas novadiem.

Preiļu novadā stipendijas – mācību maksas ir saņēmuši sekojoši audzēkņi: Solvita Ragauša, Santa Vojevodska, Agnese Skabe, Sindija Ķīle, Beāte Cirša un Mārtiņš Petrovs. Stipendijas sportā – Rūdolfs Vucāns, Raivo Liniņš, Diāna Afanasjeva, Miks Babris.

Fonda vārdā saku sirsnīgu paldies šī gada stipendiju programmas ziedotājiem –  SIA MANCO ENERGY LATGALE, SIA “ZELTA ZEME”, LATVIJAS LOTO un individuālajiem ziedotājiem.

Viduslatgales pārnovadu fonda
valdes locekle Janīna Beča

Pēdējās izmaiņas: 28.12.2017.