Noslēdzies veiksmīgs gads džudo sportistiem

16.12.2017.

No 16. decembra līdz 17. decembrim Alūksnes valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās XVII Starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs. Sacensības notika jauniešiem dažādu svaru kategoriju grupās. Preilieši starp Latvijas un citu valstu pārstāvjiem ieguva arī godalgotas vietas un parādīja savas labākās sportiskās prasmes.

Preiļu džudo kluba dalībnieki Sofija Gžibovska, Arturs Valters, Iļja Volkovs, Dāvids Verze un Andrejs Gžibovskis ierindojās 3. vietā, Jurim Vaivodam sacensībās 7. vieta. Turnīrā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Ar šīm sacensībām jaunajiem džudistiem noslēdzās 2017. gada sportiskās aktivitātes. Tagad notiks gatavošanās Latvijas čempionātam U-18 grupā, kurā nākamā gada janvārī piedalīsies arī Preiļu pārstāvji.

Džudo treneris Aleksejs Sapegins un viņa sportiskā komanda novēl visiem gaišu Ziemassvētku laiku, veselīgu, aktīvu 2018. gadu un aicina ikvienu, kurš ir gatavs jauniem izaicinājumiem, pievienoties Preiļu džudo klubam.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.