Aizritējis Preiļu novada veterānu volejbola turnīrs „Ziemassvētku ieskaņas”

16.12.2017.

Šī gada 16. decembrī norisinājās ikgadējais Preiļu novada veterānu volejbola turnīrs  „Ziemassvētku ieskaņas”.  Turnīrā piedalījās ne tikai mūsu novada komandas, bet arī ciemiņi no Latvijas un Baltkrievijas pilsētām.

Visas dienas garumā spēles vienlaicīgi norisinājās 3 sporta zālēs 4 laukumos. Volejbola turnīrā piedalījās 13 komandas – 7 sieviešu un 6 vīriešu. 

Vīriem apakšgrupu spēles norisinājās gan Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas telpās, gan Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas zālē. Savukārt dāmas spēkiem mērojās    Preiļu 1. pamatskolas zālē.

Saspringtā cīņā vīru apakšgrupā uzvarēja Preiļu un Madonas komandas, kas arī piedalījās finālspēlēs. Par trešo vietu cīnījās Saulkrastu komanda un komanda “Deputāts un draugi”, pārspējot Saulkrastu komandu un iegūstot 3. vietu.  Piekto vietu ieguva Krāslavas komanda un sesto vietu – Rēzeknes komanda. Finālspēlē smagā un ļoti pašaizliedzīgā 3 setu garā spēlē, ar rezultātu 2:1,  savus spēkus pierādīja un sīvā cīņā uzvarētāja titulu ieguva Preiļu komanda.

Tik pat meistarīgās un aizraujošās spēlēs sieviešu komandas cīnoties ieguva: 7. vieta –  Jelgavas komanda, 6. vieta  – Maltas komanda,  5. vieta – Saulkrastu sieviešu volejbola komanda. Pusfinālos spēkiem mērojās Preiļi ar Talsiem un Polocka ar Vitebsku. Diemžēl mājiniecēm veiksme neuzsmaidīja un nācās piekāpties Talsu un Vitebskas komandām. Un gala rezultātā Preiļu dāmas kopvērtējumā palika 4. vietā. Trešo vietu ieguva Vitebskas sieviešu volejbola komanda un dramatiskā finālmačā 1. vietu ieguva Polockas komanda, atstājot Talsu dāmas 2. vietā.

Sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators – Artis Upenieks

 

Pēdējās izmaiņas: 16.12.2017.