Seminārs par grāmatvedības likumdošanas izmaiņām 2018. gadā nevalstiskajām organizācijām

13.12.2017.

Trešdien, 13. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, Rīgā aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Nodokļu izmaiņas 2018. gadā nevalstiskajām organizācijām”.

Nodokļu reformas ietvaros ar 2018. gada 1. janvāri stājas spēkā būtiskas izmaiņas vairākos nodokļu normatīvajos aktos, kas skars arī biedrību un nodibinājumu grāmatvedību un nodokļu piemērošanu.

Ko nozīmē Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis, kas prognozē un kā pielieto neapliekamo minimumu, kā aprēķināt nodokļus no autoratlīdzības, vai sociālās iemaksas turpmāk būs obligātas? –  par šiem un citiem nevalstiskās organizācijas interesējošiem grāmatvedības jautājumiem, kurus nākamgad skars likumdošanas izmaiņas, seminārā informēs nodokļu un grāmatvedības konsultante Linda Miezīte.

Lektore stāstīs arī par saimnieciskās darbības veicēju nodokļu aprēķiniem pēc jaunajām normām, ierobežojumiem mikrouzņēmuma nodokļu maksātājiem un izmaiņām Pievienotās vērtības nodokļa likumā.

Pieteikties semināram aicinām, sūtot informāciju

· vārds, uzvārds,

· biedrība,

· tālruņa numurs

uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv

Ar plašāku semināra programmu aicinām iepazīties pielikumā!

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Dosim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!

Zinta Gugane

Izglītības, kultūras un sporta departaments
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļa
Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors
Projektu koordinatore

 

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.