Preilieši spēcīgā džudo turnīrā parāda labus rezultātus

02.12.2017.

2. un 3. decembrī Inčukalnā norisinājās III Starptautiskais džudo turnīrs “Gauja Guliver Cup 2017”. Sacensības bija organizētas jaunajiem džudo sportistiem vairākās grupās: U-10, U-12, U-14 un U-16.

Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins informēja par preiliešu rezultātiem turnīrā, kas izrādījās ne viegls, jo uz sacensībām bija ieradušies jaunie sportisti, kuri aktīvi darbojas un gatavi cīnīties par medaļām.

Godpilnās vietas starp vairāku valstu turnīra dalībniekiem izcīnīja arī Preiļu jaunie džudo sportisti. Sofija Gžibovska ierindojās 1. vietā, Jurim Vaivodam – 2. vieta turnīrā, Ričards Smans, Iļja Volkovs un Roberts Gžibobvskis ieguva 3. vietu katrs savā vecuma grupā, Dāvim Verzem – 5. vieta.

Turnīrā bija pārstāvētas daudzas valstis – Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Somija, Vācija, Čehija, Polija. Latvijas pārstāvju sacensībās nebija daudz, īpaši liels skaits dalībnieku bija ieradies no Brēmenes (Vācija), Krieviju savukārt pārstāvēja ļoti spēcīgi sagatavoti sportisti.

Nākamās sacensības – tradicionālais džudo Jaungada turnīrs, uz kurām dosies preilieši, norisināsies Alūksnē, un pēc neilgas atpūtas gadumijā atkal turpināsies darbs treniņos un meistarības pārbaude dažādās sacensībās.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.