Darbīgais novembris Labklājības pārvaldes Dienas centrā

01.11.2017.

Novembris Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centrā (DC) aizritēja nemanāmi ātri. Tas noteikti ir izskaidrojams ar to, ka Dienas centra sirds darbojās paātrinātā ritmā. Kā jau jebkurā svētku mēnesī, arī novembrī DC apmeklētāji raženi darbojās, darinot apsveikuma kartiņas un svētku brošas, organizējot patriotisku pasākumu, cepot gardu torti.

Dienas centrā bija arī iespēja apmeklēt dažādas darbnīcas.

7. novembrī DC telpās seniori apguva vilnas ziedu velšanas tehniku. 15. novembrī izstādes “Radošuma lāde” ietvaros tika organizēta radošā darbnīca Aizkalnes “Sabiedriskajā centrā”, kur apmeklētāji apguva dekupāžas tehniku. 27. novembrī brīvprātīgie DC aktīvisti sarīkoja Adventes kompozīciju veidošanas darbnīcu, kā rezultātā tapa lieliski aksesuāri svētkiem.

Dienas centrā jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem garšas mijās ar smaržām. Novembrī, katru nedēļas ceturtdienu, tapa gardas lietas: risotto, smilšu mīklas cepumi, lazanja, augļu deserts, spinātu biezzupa. Jaunieši ar lielu prieku darbojās un cienāja tuvākos, lai iepriecinātu, un paši justu gandarījumu no gūtajām līdzcilvēku atziņām. Priecājamies arī par atsaucīgiem cilvēkiem! Ēdināšanas pakalpojumu speciālists Uldis Dmitrijevs, labprāt sadarbojās un iemācīja darbnīcas apmeklētājiem cept gardus smilšu mīklas cepumiņus.

Novembris Dienas centrā ienāca un palika kā pirmssvētku burvestības mēnesis. Tik daudz siltuma un gaišuma! Lielu daļu pozitīvisma raidām Kristīnei Kokinai ar ģimeni, kuri DC uzdāvināja smilšu lampu, kas kalpos gan DC apmeklētājiem, gan citiem, kuri izrādīs interesi. Paldies!

Lai baltas dienas līdz svētkiem!

Liene Gžibovska,
Dienas centra vadītāja, LP

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.