„Lāsītes” starptautiskā konkursā iegūst 2. vietu

26.11.2017.

Preiļu novada Bērnu un Jauniešu centra popgrupa „Lāsītes”, kuru jau 19 gadus vada skolotāja Daina Erte, ir aktīvi ne tikai savā novadā, bet regulāri piedalās arī dažādos konkursos, iegūstot augstu novērtējumu.

26. novembrī popgrupa „Lāsītes” (7 – 9 gadi) devās jaunā izaicinājumā un piedalījās 12. Starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas konkursā “DEBUT PREMIUM 2017”, kurš notika Rīgā.

Katru gadu projekts apvieno vairāk nekā 700 talantīgu izpildītāju no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas, Zviedrijas, Vācijas un daudzām citām valstīm.

Šogad konkurss notika uz vienas no prestižākajām un modernākajām skatuvēm galvaspilsētā – Koncertzālē „Studio 69 – Concert Hall”.

Konkursanti varēja sevi parādīt dažādos žanros: vokāls, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, cirka māksla, modes teātris.

Popgrupa „Lāsītes” kopā ar skolotāju Dainu Erti konkursam sagatavoja Normunda Zuša dziesmu „Sapņu ceļojums”, un pierādīja savu dziedātprasmi, savā vecuma grupā kopā ar vēl dažiem dalībniekiem iegūstot godpilno 2. vietu, uz Preiļiem atvedot sudraba kausu un pozitīvas emocijas.

2017. gads popgrupai „Lāsītes” ir bijis spožs, debijām un sasniegumiem bagāts. Divās vecuma grupās (jaunākā un vidējā grupa) šovasar veiksmīgi startēja tādos konkursos kā „PopFest Jūrmala 8”, iegūstot 1. pakāpes diplomus un žūrijas simpātijas balvu, konkursā „Kids Awards 2017”, kurā kā solisti piedalījās Oskars Pokšāns, Liene Mozule, un Alise Makejeva, saņemti augstākie novērtējumi – nominācijā „Labākais Ārzemju hits” (Liene Mozule) un „Labākā Folkversija” (Alise Makejeva).

Šovasar popgrupas „Lāsītes” jaunākajai grupai bija iespēja kāpt uz skatuves ar tādiem slaveniem māksliniekiem kā grupu „Galaktika” un Normundu Zušu.

Skolotāja Daina Erte ir pateicīga popgrupas „Lāsītes” vecākiem par atsaucību, kā arī sevišķi lielu paldies izsaka Preiļu Bērnu un Jauniešu centra direktorei Aijai Caunei un Preiļu novada domei par atbalstu konkursos.

Popgrupas „Lāsītes” vecāki

Skolotāja Daina Erte kopā ar popgrupu „Lāsīte” konkursā „Debut Premium 2017” – Oskars Pokšāns (pirmais no kreisās puses), Aigars Teilāns, Gustavs Briška, Veronika Šņepste (pirmā no kreisās puses), Romija Estere Trizna, Evelīna Skutele, Adelīna Gribonika, Liene Mozule. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.