Preilietis Jevgenijs Ivanovs izcīna 3. vietu Latvijas čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā

25.11.2017.

25. novembrī Siguldā norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kurā ar panākumiem piedalījās arī preilietis Jevgenijs Ivanovs, ar rezultātu 655 kg izcīnot 3. vietu svara kategorijā 120+. 

Čempionātā kopā piedalījās 67 dalībnieki no visas Latvijas. Tas notika trīs disciplīnās – pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. 

Jevgenijs Ivanovs pauž gandarījumu par izcīnīto medaļu – tas ir viens no viņa labākajiem rezultātiem. Nākamās sacensības – Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā juniorēm, jauniešiem, junioriem un veterāniem – norisināsies jau 16. decembrī Valmierā, kur Jevgenijs Ivanovs mērosies spēkiem veterānu grupā.

Jevgenijs no 1997. gada ir arī sporta meistars svarcelšanā un šobrīd trenējas Preiļu 2. vidusskolas trenažieru zālē. Viņš norāda, ka šie trīs spēka vingrojumi uzskatāmi par pamatvingrinājumiem cilvēka ķermeņa masas attīstībai, tie tiek izmantoti gan bodibildingā, gan arī svarcelšanā. Sportists arī atgādina – ikvienam cilvēkam ir nepieciešams trenēt muskuļus, lai izvairītos no nespēka, pienākot vecumdienām.

Pirmais no labās – Jevgenijs Ivanovs 

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.